niedziela, 24 czerwca 2012

Okej,21 osób na blogu i nikt sie nie udziela.Nie wiem co mam dalej robic.Chyba go zawieszę.Mam juz tyle postów z czego mam z 7 WYMUSZONYCH komentarzy.Mam zawiesic?

3 komentarze:

 1. Twój blog jest supppper, uwielbiam go i proszę nie zawieszaj go

  OdpowiedzUsuń
 2. 1. Nie zawieszaj bloga
  2. Usuń stawkę - ktoś chce to doda komentarz

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie zawieszaj...błagam!
  Zapraszam na mojego bloga...Nowy post!
  ellandoll.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Postacie:

 • Julie - miła blondynka, zielone oczy, studiuje w Londynie,kończy 5 kierunek, ma 20 lat, pomaga w schronisku dla zwierząt, kocha sport, zna 8 języków, pochodzi z Polski,jest nieśmiała, ma styl sportowy, jest Directionerką,jest ratownikiem na basanie miejskim,ulubiony kolor niebieski, ulubione danie kurczak i pizza, świetna figura, jest wysoka,świetnie gotuje,Ulubiony napój cytrynowy sprite, ulubiony kraj Chorwacja, mówia na nią ,,Ju"(czt.dżu.)
 • Reszta to One Direction. Chyba nie muszze przedstawiac.:) x x
 • Veronica; Ver kumpela Julie. Pomaga w schroniku dla zwierzat. Mieszka u rodziny w Londynie,Studiuje prawo i zarzadznie.Kocha koty.Ulubione danie: pierogi.Ulubiony kolor rózowy.Ulubiony napój: cola.Zawsze ma przy sobie Milkie Way'a.
 • Vicktoria; Vicki średniego wzrostu brunetka. Pomaga Julie w schronisku.Także pochodzi z Polski. Koczy 1 kierunek studiów. Zna 3 języki.Ulubiony kolor zielony. Ulubione danie sphagetti. Style dziewczeski.Próbuje sił jako modelka ale niezbyt jej to wychodzi.Wynajmuje mieszkanie z Julie.Zalety to szczerosc. Ulubiony napój fanta, Jest troche mniejszą directionerką od Ju,